justlog

justlog
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2017
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 75% Se7en (1995) - Rated 06 Aug 2017
78 35% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 06 Aug 2017
90 95% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 06 Aug 2017
85 65% Casino Royale (2006) - Rated 06 Aug 2017
89 85% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 06 Aug 2017
79 45% Watchmen (2009) - Rated 06 Aug 2017
68 15% Gamer (2009) - Rated 06 Aug 2017
82 55% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 06 Aug 2017
75 25% The Love Guru (2008) - Rated 06 Aug 2017
55 5% District 9 (2009) - Rated 06 Aug 2017