justusz

justusz
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% Grizzly Man (2005) - Rated 14 Sep 2016
100 90% The Departed (2006) - Rated 14 Sep 2016
100 90% The Big Lebowski (1998) - Rated 14 Sep 2016
100 90% Memento (2001) - Rated 14 Sep 2016
30 5% Nebraska (2013) - Rated 14 Sep 2016
85 51% Reservoir Dogs (1992) - Rated 14 Sep 2016
90 61% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 14 Sep 2016
73 20% 3 Women (1977) - Rated 12 Sep 2016
85 51% Hotel Chevalier (2007) - Rated 12 Sep 2016
80 35% Spectre (2015) - Rated 12 Sep 2016