juuso

juuso
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2016
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 34% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 18 Jun 2017
95 47% Arrival (2016) - Rated 17 Jun 2017
30 13% In Bruges (2008) - Rated 17 Jun 2017
70 20% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 17 Jun 2017
20 4% Breaking the Waves (1996) - Rated 17 Jun 2017
95 47% Forrest Gump (1994) - Rated 14 Dec 2016
98 61% The Usual Suspects (1995) - Rated 14 Dec 2016
20 4% Se7en (1995) - Rated 14 Dec 2016
95 47% Back to the Future (1985) - Rated 14 Dec 2016
95 47% The Matrix (1999) - Rated 14 Dec 2016