jvog

jvog
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 55% The Lego Movie (2014) - Rated 16 Dec 2020
85 48% A League of Their Own (1992) - Rated 16 Dec 2020
30 3% Us (2019) - Rated 16 Dec 2020
12 1% Midsommar (2019) - Rated 16 Dec 2020
90 73% The Queen's Gambit (2020) - Rated 16 Dec 2020
87 59% Searching for Bobby Fischer (1993) - Rated 16 Dec 2020
85 48% Dead Poets Society (1989) - Rated 16 Dec 2020
90 73% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 14 Dec 2020
90 73% Veep (2012) - Rated 14 Dec 2020
92 89% The Sopranos (1999) - Rated 14 Dec 2020