jvonck

jvonck
Movie Buff - 197 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 11% The Wicker Man (1973) - Rated 12 Mar 2021
94 87% Jaws (1975) - Rated 12 Mar 2021
85 61% Green Room (2016) - Rated 12 Mar 2021
50 6% Phantom Thread (2017) - Rated 06 Mar 2021
87 66% Garden State (2004) - Rated 06 Mar 2021
95 89% Jurassic Park (1993) - Rated 06 Mar 2021
77 29% The Hunger Games (2012) - Rated 06 Mar 2021
91 77% Roma (2018) - Rated 06 Mar 2021
81 44% Frances Ha (2013) - Rated 06 Mar 2021
80 40% Captain Fantastic (2016) - Rated 06 Mar 2021