jvpel

jvpel
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2021
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 52% The Man Who Knew Too Much (1956) - Rated 28 Aug 2021
98 79% Captain Fantastic (2016) - Rated 28 Aug 2021
75 12% Inglourious Basterds (2009) - Rated 28 Aug 2021
65 2% Spy Kids 3-D: Game Over (2003) - Rated 28 Aug 2021
85 35% Dunkirk (2017) - Rated 28 Aug 2021
100 93% Pulp Fiction (1994) - Rated 28 Aug 2021
80 22% The Tourist (2010) - Rated 28 Aug 2021
75 12% Cheaper by the Dozen (2003) - Rated 28 Aug 2021
95 68% The Great Gatsby (2013) - Rated 28 Aug 2021
90 52% The Untouchables (1987) - Rated 28 Aug 2021