jwcs

jwcs
Movie Buff - 271 Film Ratings
Member Since: 29 Jan 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 31% Rat Race (2001) - Rated 29 Jan 2016
90 85% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 29 Jan 2016
88 68% Malena (2000) - Rated 29 Jan 2016
88 68% Enemy at the Gates (2001) - Rated 29 Jan 2016
88 68% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 29 Jan 2016
88 68% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 29 Jan 2016
90 85% The Sixth Sense (1999) - Rated 29 Jan 2016
93 95% The Usual Suspects (1995) - Rated 29 Jan 2016
83 31% Pain & Gain (2013) - Rated 29 Jan 2016
93 95% Titanic (1996) - Rated 29 Jan 2016