jwheelock

jwheelock
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 31 May 2022
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 56% Chinatown (1974) - Rated 01 Jun 2022
90 44% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 01 Jun 2022
99 86% The Graduate (1967) - Rated 01 Jun 2022
89 38% Almost Famous (2000) - Rated 01 Jun 2022
94 56% Annie Hall (1977) - Rated 01 Jun 2022
94 56% Rushmore (1998) - Rated 01 Jun 2022
85 19% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 31 May 2022
89 38% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 31 May 2022
98 76% Gone with the Wind (1939) - Rated 31 May 2022
86 25% Icarus (2017) - Rated 31 May 2022