jwill602
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out jwill602's...
92 82% | Faust (1926) - Rated 26 Jun 2012 |
91 75% | Gaslight (1944) - Rated 26 Jun 2012 |
95 95% | Victim (1961) - Rated 26 Jun 2012 |
88 50% | Pandora's Box (1929) - Rated 26 Jun 2012 |
93 88% | Come and See (1985) - Rated 26 Jun 2012 |
92 82% | Rebel Without a Cause (1955) - Rated 26 Jun 2012 |
94 92% | The French Connection (1971) - Rated 26 Jun 2012 |
94 92% | Anatomy of a Murder (1959) - Rated 26 Jun 2012 |
68 9% | Open Season (2006) - Rated 26 Feb 2012 |
86 42% | The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 26 Feb 2012 |