jwoulfe

jwoulfe
Movie Buff - 399 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 90% Heathers (1989) - Rated 30 Apr 2012
76 20% The Good Shepherd (2006) - Rated 30 Apr 2012
91 61% The Wrestler (2008) - Rated 30 Apr 2012
12 0% Freddy Got Fingered (2001) - Rated 30 Apr 2012
90 56% Airplane! (1980) - Rated 30 Apr 2012
93 69% Dr. No (1962) - Rated 30 Apr 2012
93 69% Pretty Woman (1990) - Rated 30 Apr 2012
62 8% Big Momma's House (2000) - Rated 30 Apr 2012
83 29% Black Sheep (1996) - Rated 30 Apr 2012
99 95% Inception (2010) - Rated 30 Apr 2012