jws

jws
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 27 May 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 27 May 2012
60 43% Futurama: Bender's Game (2008) - Rated 27 May 2012
75 69% Spider-Man (2002) - Rated 27 May 2012
70 59% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 27 May 2012
90 88% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 27 May 2012
75 69% Shrek (2001) - Rated 27 May 2012
3% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 27 May 2012
70 59% Batman (1989) - Rated 27 May 2012
60 43% The Perfect Storm (2000) - Rated 27 May 2012
50 30% First Knight (1995) - Rated 27 May 2012