jww

jww
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 51% Gravity (2013) - Rated 16 Mar 2014
74 36% Take Shelter (2011) - Rated 16 Mar 2014
63 25% Prometheus (2012) - Rated 16 Mar 2014
81 63% V for Vendetta (2006) - Rated 16 Mar 2014
50 15% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 16 Mar 2014
50 15% Pitch Black (2000) - Rated 16 Mar 2014
81 63% The Prestige (2006) - Rated 16 Mar 2014
87 78% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 16 Mar 2014
80 55% The Tree of Life (2011) - Rated 16 Mar 2014
75 44% The Ides of March (2011) - Rated 16 Mar 2014