jx_

jx
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 07 May 2015
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 68% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 12 Feb 2016
70 26% Se7en (1995) - Rated 07 May 2015
95 89% The Lion King (1994) - Rated 07 May 2015
70 26% The Terminal (2004) - Rated 07 May 2015
90 81% Dead Poets Society (1989) - Rated 07 May 2015
62 12% The Notebook (2004) - Rated 07 May 2015
50 6% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 07 May 2015
70 26% The Others (2001) - Rated 07 May 2015
70 26% The Jacket (2005) - Rated 07 May 2015
60 9% Notting Hill (1999) - Rated 07 May 2015