jysh3

jysh3
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 31 May 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 53% Back to the Future (1985) - Rated 31 May 2021
90 76% The Truman Show (1998) - Rated 31 May 2021
99 95% The Matrix (1999) - Rated 31 May 2021
1% Hostel (2005) - Rated 31 May 2021
95 90% Arrival (2016) - Rated 31 May 2021
60 25% Prometheus (2012) - Rated 31 May 2021
65 33% Cube (1997) - Rated 31 May 2021
70 41% North by Northwest (1959) - Rated 31 May 2021
70 41% Vertigo (1958) - Rated 31 May 2021
80 53% Se7en (1995) - Rated 31 May 2021