jzelasko

jzelasko
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Medical School Student

more Recent Ratings

86 43% Short Term 12 (2013) - Rated 10 Jul 2016
88 56% The Witch (2016) - Rated 10 Jul 2016
55 15% The Bling Ring (2013) - Rated 28 Jun 2016
86 43% American Hustle (2013) - Rated 28 Jun 2016
66 22% About Time (2013) - Rated 28 Jun 2016
59 18% 21 Jump Street (2012) - Rated 28 Jun 2016
11 1% 2 Broke Girls (2011) - Rated 28 Jun 2016
94 89% The Wire (2002) - Rated 28 Jun 2016
92 75% Black Mirror (2011) - Rated 28 Jun 2016
94 89% Mad Men (2007) - Rated 28 Jun 2016