Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
k7WFGT

Flick Fan - 91 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
86 50% This Is the End (2013) - Jan 18, 2020
86 50% The Longest Yard (2005) - Jan 18, 2020
79 11% Captain Phillips (2013) - Jan 18, 2020
88 67% Paranormal Activity (2009) - Jan 18, 2020
96 98% Forrest Gump (1994) - Jan 18, 2020
89 76% Law Abiding Citizen (2009) - Jan 18, 2020
88 67% The Other Guys (2010) - Jan 18, 2020
94 94% To Kill a Mockingbird (1962) - Jan 18, 2020
88 67% Jurassic Park III (2001) - Jan 18, 2020
88 67% Old School (2003) - Jan 18, 2020