Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
k94UHc

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Feb 12, 2019

more Recent Ratings
80 63% The King's Speech (2010) - Feb 12, 2019
75 50% Annie Hall (1977) - Feb 12, 2019
70 31% Toy Story (1995) - Feb 12, 2019
60 22% Gravity (2013) - Feb 12, 2019
80 63% La La Land (2016) - Feb 12, 2019
100 86% Forrest Gump (1994) - Feb 12, 2019
100 86% My Girl (1991) - Feb 12, 2019
30 9% The Tourist (2010) - Feb 12, 2019
30 9% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Feb 12, 2019
74 40% Sister Act (1992) - Feb 12, 2019