Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kC57la

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Sep 26, 2018

more Recent Ratings
80 87% Arrival (2016) - Sep 26, 2018
75 71% Prisoners (2013) - Sep 26, 2018
70 50% Ludwig (1972) - Sep 26, 2018
75 71% Chinatown (1974) - Sep 26, 2018
75 71% Memento (2001) - Sep 26, 2018
60 12% Beowulf (2007) - Sep 26, 2018
70 50% Men in Black (1997) - Sep 26, 2018
60 12% Lethal Weapon 3 (1992) - Sep 26, 2018
65 28% Collateral (2004) - Sep 26, 2018
90 96% Sicario (2015) - Sep 26, 2018