Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kFe1eX

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Oct 10, 2018

more Recent Ratings
100 97% Doctor Who (2005) - Oct 10, 2018
25 8% Click (2006) - Oct 10, 2018
90 85% Baby Driver (2017) - Oct 10, 2018
65 41% Robots (2005) - Oct 10, 2018
75 55% Bowling for Columbine (2002) - Oct 10, 2018
30 17% Night at the Museum (2006) - Oct 10, 2018
80 67% Jumanji (1995) - Oct 10, 2018
95 91% Grindhouse (2007) - Oct 10, 2018
85 79% Batman Begins (2005) - Oct 10, 2018
50 26% 21 (2008) - Oct 10, 2018