Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kJsRyN

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Aug 28, 2018

more Recent Ratings
25% Fatal Assistance (2013) - Aug 28, 2018
66% Won't You Be My Neighbor? (2018) - Aug 28, 2018
79% Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 28, 2018
25% Dude, Where's My Car? (2000) - Aug 28, 2018
91% The Addams Family (1991) - Aug 28, 2018
54% Dog Day Afternoon (1975) - Aug 28, 2018
25% Despicable Me (2010) - Aug 28, 2018
25% BrĂ¼no (2009) - Aug 28, 2018
91% Seven Psychopaths (2012) - Aug 28, 2018
66% Lincoln (2012) - Aug 28, 2018