Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kQTL0S

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: May 4, 2018

more Recent Ratings
65 24% Stay Hungry (1976) - May 05, 2018
95 83% The Long Goodbye (1973) - May 05, 2018
50 13% Last Action Hero (1993) - May 05, 2018
60 20% Twins (1988) - May 05, 2018
60 20% Raw Deal (1986) - May 05, 2018
77 44% Commando (1985) - May 05, 2018
80 55% Last Hurrah for Chivalry (1979) - May 05, 2018
100 94% The Killer (1989) - May 05, 2018
77 44% Bullet in the Head (1990) - May 05, 2018
95 83% Hard Boiled (1992) - May 05, 2018