Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kQpElc

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 18, 2019

more Recent Ratings
65 40% They Live (1988) - Sep 18, 2019
65 40% Pay It Forward (2000) - Sep 18, 2019
80 90% The Fall (2008) - Sep 18, 2019
50 25% Irreversible (2002) - Sep 18, 2019
38 5% Blades of Glory (2007) - Sep 18, 2019
80 90% Prisoners (2013) - Sep 18, 2019
45 15% Snakes on a Plane (2006) - Sep 18, 2019
78 75% Terminator Salvation (2009) - Sep 18, 2019
67 55% Charlie's Angels (2000) - Sep 18, 2019
70 65% Dumb and Dumber (1994) - Sep 18, 2019