kaalikas

kaalikas
Movie Buff - 156 Film Ratings
Member Since: 27 Sep 2015
Location: Estonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 30% Er ist wieder da (2015) - Rated 14 Sep 2016
65 18% Pineapple Express (2008) - Rated 22 Aug 2016
95 96% The Imitation Game (2014) - Rated 16 Aug 2016
85 74% The Nice Guys (2016) - Rated 14 Aug 2016
65 18% Inherent Vice (2014) - Rated 11 Aug 2016
75 42% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 09 Aug 2016
60 10% Star Trek Beyond (2016) - Rated 06 Aug 2016
85 74% Star Trek (2009) - Rated 06 Aug 2016
75 42% The Intern (2015) - Rated 03 Aug 2016
85 74% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Rated 01 Aug 2016