kaansahin

kaansahin
Movie Buff - 173 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2012
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 52% A Short Film About Killing (1988) - Rated 19 Jul 2013
97 77% Repulsion (1965) - Rated 19 Jul 2013
90 52% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 24 May 2013
95 71% Kaç para kaç (1999) - Rated 24 May 2013
100 91% Divine Intervention (2002) - Rated 31 Mar 2013
84 39% Rengaine (2012) - Rated 30 Mar 2013
88 45% Final Cut: Ladies & Gentlemen (2012) - Rated 30 Mar 2013
86 44% In the Fog (2012) - Rated 30 Mar 2013
62 17% Vic+Flo Saw a Bear (2013) - Rated 30 Mar 2013
38 4% Layla Fourie (2013) - Rated 30 Mar 2013