kabulzhan

kabulzhan
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 69% Inglourious Basterds (2009) - Rated 21 Oct 2019
90 81% Thank You for Smoking (2006) - Rated 21 Oct 2019
75 40% Die Hard (1988) - Rated 21 Oct 2019
80 56% Kung Fu Panda (2008) - Rated 21 Oct 2019
70 28% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 21 Oct 2019
70 28% Equilibrium (2002) - Rated 21 Oct 2019
80 56% The Green Mile (1999) - Rated 21 Oct 2019
90 81% Forrest Gump (1994) - Rated 21 Oct 2019
95 93% The Matrix (1999) - Rated 21 Oct 2019
60 17% Taxi Driver (1976) - Rated 21 Oct 2019