kade99

Check out kade99's...
76 6% | Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring (2003) - Nov 14, 2018 |
75 4% | Lars and the Real Girl (2007) - Nov 14, 2018 |
94 54% | The Graduate (1967) - Nov 13, 2018 |
97 89% | The Vanishing of Sidney Hall (2017) - Jul 30, 2018 |
98 96% | The Men Who Stare at Goats (2009) - Jul 07, 2017 |
96 75% | A Streetcar Named Desire (1951) - Jun 13, 2017 |
98 96% | Locke (2014) - Apr 16, 2017 |
95 60% | The Artist (2011) - Apr 09, 2017 |
96 75% | Inside Out (2015) - Jan 15, 2017 |
98 96% | Hesher (2010) - Oct 03, 2016 |