kadeky2

kadeky2
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 31 Jul 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65% The Hustler (1961) - Rated 02 Aug 2017
33% White Men Can't Jump (1992) - Rated 02 Aug 2017
87% Star Trek: The Motion Picture (1979) - Rated 02 Aug 2017
87% Ghost (1990) - Rated 02 Aug 2017
65% 127 Hours (2010) - Rated 02 Aug 2017
87% Misery (1990) - Rated 02 Aug 2017
33% Ice Age (2002) - Rated 02 Aug 2017
33% Big (1988) - Rated 02 Aug 2017
10 97% True Romance (1993) - Rated 02 Aug 2017
2% 101 Dalmatians (1996) - Rated 02 Aug 2017