kaempen

kaempen
Movie Buff - 394 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2017
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 39% The Revenant (2015) - Rated 05 Feb 2020
50 20% The Remains of the Day (1993) - Rated 26 Jan 2020
60 39% Toy Story 4 (2019) - Rated 28 Dec 2019
10 0% Before the Fall (2004) - Rated 03 Nov 2019
70 64% Gandhi (1982) - Rated 24 Jul 2019
80 84% High and Low (1963) - Rated 29 Jun 2019
60 39% Stray Dog (1949) - Rated 18 Jun 2019
80 84% The Bad Sleep Well (1960) - Rated 17 Jun 2019
50 20% The Commuter (2018) - Rated 16 Jun 2019
60 39% The Edge of Seventeen (2016) - Rated 14 Jun 2019