kaffy123

kaffy123
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 84% Agnes of God (1985) - Rated 21 Apr 2015
90 94% An Affair to Remember (1957) - Rated 21 Apr 2015
60 27% The Adventurous Blonde (1937) - Rated 21 Apr 2015
75 60% Adventures of Kitty O'Day (1945) - Rated 21 Apr 2015
75 60% Adam's Rib (1949) - Rated 21 Apr 2015
80 74% Act of Valor (2012) - Rated 21 Apr 2015
85 84% An Act of Murder (1948) - Rated 21 Apr 2015
75 60% The Accused (1949) - Rated 21 Apr 2015
5% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 21 Apr 2015
75 60% Absence of Malice (1981) - Rated 21 Apr 2015