kafka061

kafka061
Movie Buff - 234 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2014
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 98% Spirited Away (2001) - Rated 13 Aug 2014
70 73% Snowpiercer (2014) - Rated 13 Aug 2014
95 97% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 13 Aug 2014
80 89% Shaun of the Dead (2004) - Rated 13 Aug 2014
60 51% Tales from Earthsea (2006) - Rated 13 Aug 2014
70 73% Ponyo (2008) - Rated 13 Aug 2014
80 89% Time of Eve (2010) - Rated 13 Aug 2014
70 73% Sword of the Stranger (2007) - Rated 13 Aug 2014
70 73% Pulse (2001) - Rated 13 Aug 2014
80 89% Serial Experiments: Lain (1998) - Rated 13 Aug 2014