kagankoral

kagankoral
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2021
Location: Istanbul, Besiktas, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 43% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 05 Aug 2021
55 12% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 05 Aug 2021
70 32% Boogie Nights (1997) - Rated 05 Aug 2021
65 24% Superman Returns (2006) - Rated 05 Aug 2021
75 43% The Boondock Saints (1999) - Rated 05 Aug 2021
95 86% Life Is Beautiful (1997) - Rated 05 Aug 2021
95 86% 12 Angry Men (1957) - Rated 05 Aug 2021
97 94% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 05 Aug 2021
100 98% Inception (2010) - Rated 05 Aug 2021
60 17% The Descent (2005) - Rated 05 Aug 2021