kahredici

kahredici
Movie Buff - 471 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 71% 3 Idiots (2009) - Rated 09 Apr 2017
80 71% As Good As It Gets (1997) - Rated 09 Apr 2017
80 71% Ted 2 (2015) - Rated 09 Apr 2017
90 91% City Lights (1931) - Rated 09 Apr 2017
90 91% G.O.R.A. (2004) - Rated 09 Apr 2017
90 91% 50/50 (2011) - Rated 09 Apr 2017
80 71% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 09 Apr 2017
80 71% Pek Yakinda (2014) - Rated 09 Apr 2017
80 71% American Beauty (1999) - Rated 09 Apr 2017
90 91% Suits (2011) - Rated 09 Apr 2017