kaitkait

kaitkait
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Cathouse: The Musical (2008) - Rated 10 Sep 2014
90 91% The Queen of Versailles (2012) - Rated 10 Sep 2014
88 79% The Secret (2006) - Rated 10 Sep 2014
87 70% Bowling for Columbine (2002) - Rated 10 Sep 2014
80 41% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 10 Sep 2014
77 20% Maid in Manhattan (2002) - Rated 10 Sep 2014
80 41% A Beautiful Mind (2001) - Rated 10 Sep 2014
85 62% Erin Brockovich (2000) - Rated 10 Sep 2014
70 4% Knocked Up (2007) - Rated 10 Sep 2014
80 41% 12 Years a Slave (2013) - Rated 10 Sep 2014