Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kajakajakaja

Flick Fan - 64 Film Ratings

Member Since: Feb 18, 2019

Location: Slovenia

Bio: hi
more Recent Ratings
Check out kajakajakaja's...
80 27% Twilight (2008) - Jul 01, 2019
70 11% Intouchables (2011) - Jun 28, 2019
80 27% Spirited Away (2001) - Jun 28, 2019
86 42% Set It Up (2018) - Jun 28, 2019
87 44% Knocked Up (2007) - Jun 28, 2019
85 39% We're the Millers (2013) - Jun 28, 2019
93 55% Black Mirror: San Junipero (2016) - Jun 28, 2019
94 57% Easy A (2010) - Jun 28, 2019
100 78% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Jun 28, 2019
86 42% Just Friends (2005) - Jun 28, 2019