kakooch

kakooch
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 09 Oct 2012
Location: Amsterdam, Noordholland, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 3% Frances Ha (2013) - Rated 08 Jul 2013
92 85% The Tree of Life (2011) - Rated 09 Oct 2012
88 54% Braveheart (1995) - Rated 09 Oct 2012
86 50% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 09 Oct 2012
94 90% The Elephant Man (1980) - Rated 09 Oct 2012
94 90% Saving Private Ryan (1998) - Rated 09 Oct 2012
75 17% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 09 Oct 2012
72 12% Ghostbusters II (1989) - Rated 09 Oct 2012
81 32% The Da Vinci Code (2006) - Rated 09 Oct 2012
89 62% Girl, Interrupted (1999) - Rated 09 Oct 2012