kalaba

kalaba
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2011
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

14% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 17 Mar 2013
66% Life of Pi (2012) - Rated 06 Mar 2013
66% Star Trek (2009) - Rated 05 Mar 2013
66% The Hunter (2011) - Rated 04 Mar 2013
10 93% Ponyo (2008) - Rated 02 Mar 2013
10 93% The Descendants (2011) - Rated 28 Feb 2013
6% Anna Karenina (2012) - Rated 27 Feb 2013
66% Let the Right One In (2008) - Rated 26 Feb 2013
10 93% Into the Wild (2007) - Rated 25 Feb 2013
32% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 22 Feb 2013