kalbgb
Bio: trollnita!!!!!
Recent Ratings
Check out kalbgb's...
87 37% | Breakfast with Hunter (2003) - Rated 24 Oct 2013 |
85 31% | Bukowski: Born into This (2003) - Rated 24 Oct 2013 |
94 81% | Forrest Gump (1994) - Rated 24 Oct 2013 |
80 21% | Splice (2010) - Rated 24 Oct 2013 |
0 0% | The Philadelphia Story (1940) - Rated 22 Oct 2013 |
98 96% | The Truman Show (1998) - Rated 23 Aug 2013 |
96 92% | Matilda (1996) - Rated 23 Aug 2013 |
6 3% | Rollerball (2002) - Rated 23 Aug 2013 |
89 50% | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 23 Aug 2013 |
18 7% | The Last Airbender (2010) - Rated 20 Aug 2013 |