kaliyug

kaliyug
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 21 Dec 2021
Location: nyc, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

64 35% Zola (2021) - Rated 21 Dec 2021
32 5% A Rainy Day in New York (2019) - Rated 21 Dec 2021
64 35% The Descendants (2011) - Rated 21 Dec 2021
87 78% Serpico (1973) - Rated 21 Dec 2021
52 27% The Woman Who Wasn't There (2012) - Rated 21 Dec 2021
62 32% I Care a Lot (2021) - Rated 21 Dec 2021
44 18% The Woman in the Window (2021) - Rated 21 Dec 2021
77 63% Inception (2010) - Rated 21 Dec 2021
55 30% Mystic Pizza (1988) - Rated 21 Dec 2021
70 48% The Keepers (2017) - Rated 21 Dec 2021