kallemh

kallemh
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2023
Location: Dyssegård, Gentofte, Denmark

more Recent Ratings

80 20% Rush (2013) - Rated 21 Mar 2024
91 65% Straight Outta Compton (2015) - Rated 21 Mar 2024
83 32% No Country for Old Men (2007) - Rated 12 Aug 2023
98 88% Oppenheimer (2023) - Rated 12 Aug 2023
80 20% Fury (2014) - Rated 12 Aug 2023
99 93% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 14 Jun 2023
82 28% Coach Carter (2005) - Rated 14 Jun 2023
85 40% War Dogs (2016) - Rated 11 Jun 2023
96 80% Goodfellas (1990) - Rated 11 Jun 2023
90 60% Inception (2010) - Rated 11 Jun 2023