kamasoa

kamasoa
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2017
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% Whiplash (2014) - Rated 03 Feb 2017
75 16% Django Unchained (2012) - Rated 03 Feb 2017
95 76% Trumbo (2015) - Rated 03 Feb 2017
50 10% Hail, Caesar! (2016) - Rated 03 Feb 2017
80 36% Doctor Strange (2016) - Rated 03 Feb 2017
80 36% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 03 Feb 2017
3% Movie 43 (2013) - Rated 03 Feb 2017
80 36% Wedding Crashers (2005) - Rated 03 Feb 2017
80 36% Kopps (2003) - Rated 03 Feb 2017
80 36% Hello, My Name Is Doris (2015) - Rated 03 Feb 2017