kameralikadn

kameralikadn
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2014
Location: Istanbul, Turkey, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 21% The Hateful Eight (2015) - Rated 05 Feb 2016
88 79% Weekend (2011) - Rated 01 Feb 2016
95 97% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 01 Feb 2016
90 88% Carol (2015) - Rated 01 Feb 2016
85 69% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 19 Jan 2016
75 32% Frances Ha (2013) - Rated 19 Jan 2016
66 14% Hannibal (2001) - Rated 18 Jan 2016
71 25% The Martian (2015) - Rated 18 Jan 2016
78 41% Funny Games (2008) - Rated 18 Jan 2016
70 21% Xenia (2014) - Rated 18 Jan 2016