kamilburgaz

kamilburgaz
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 41% Eskiya (1996) - Rated 23 Jan 2018
80 74% Groundhog Day (1993) - Rated 23 Jan 2018
80 74% Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Rated 23 Jan 2018
80 74% Canim Kardesim (1973) - Rated 23 Jan 2018
70 41% Adam's Apples (2005) - Rated 23 Jan 2018
80 74% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 23 Jan 2018
80 74% Rush (2013) - Rated 23 Jan 2018
80 74% 50/50 (2011) - Rated 23 Jan 2018
70 41% Click (2006) - Rated 23 Jan 2018
80 74% Saw (2004) - Rated 23 Jan 2018