kamilinio

kamilinio
Movie Buff - 194 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2012
Location: Wwa, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 20% Johnny English (2003) - Rated 18 Feb 2012
82 73% Super 8 (2011) - Rated 15 Feb 2012
82 73% 30 Minutes or Less (2011) - Rated 15 Feb 2012
76 55% Conan the Barbarian (2011) - Rated 15 Feb 2012
70 44% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 15 Feb 2012
72 50% National Treasure (2004) - Rated 15 Feb 2012
95 95% The Hangover Part II (2011) - Rated 15 Feb 2012
77 57% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 15 Feb 2012
77 57% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 15 Feb 2012
78 60% Transformers (2007) - Rated 15 Feb 2012