kamirli

kamirli
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2021
Location: Azerbaijan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% The Omen (1976) - Rated 20 Feb 2021
50 50% Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 20 Feb 2021
95 95% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 20 Feb 2021
20 5% White Chicks (2004) - Rated 20 Feb 2021
50 50% Boyhood (2014) - Rated 20 Feb 2021
45 30% Final Destination 2 (2003) - Rated 20 Feb 2021
25 15% The Animatrix (2003) - Rated 20 Feb 2021
45 30% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 20 Feb 2021
80 70% The Rock (1996) - Rated 20 Feb 2021
80 70% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 20 Feb 2021