kanewai

kanewai
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2014
Location: Honolulu, HI, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 19% Batman (1989) - Rated 29 Mar 2014
85 59% Capote (2005) - Rated 29 Mar 2014
85 59% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 29 Mar 2014
85 59% Shaun of the Dead (2004) - Rated 29 Mar 2014
80 35% Gladiator (2000) - Rated 29 Mar 2014
70 12% The Sixth Sense (1999) - Rated 29 Mar 2014
90 81% The Incredibles (2004) - Rated 29 Mar 2014
80 35% Finding Nemo (2003) - Rated 29 Mar 2014
80 35% Super 8 (2011) - Rated 29 Mar 2014
85 59% Chicken Run (2000) - Rated 29 Mar 2014