kanoo16

Check out kanoo16's...
5 1% | The Breakfast Club (1985) - Oct 16, 2020
"Hot garbage. Shouldn't be a classic. The most positive thing about it is that there are worse movies."
|
42 22% | Tron: Legacy (2010) - Oct 16, 2020
"Fun, meaningless"
|
82 65% | The Martian (2015) - Oct 16, 2020
"Pretty good, would have been nice if it stuck a bit closer to the book since that was the audience they were going for."
|
93 86% | Interstellar (2014) - Oct 16, 2020 |
43 24% | Troy (2004) - Oct 16, 2020 |
65 33% | Braveheart (1995) - Oct 16, 2020 |
35 16% | Fury (2014) - Oct 16, 2020 |
65 33% | Enola Holmes (2020) - Oct 16, 2020 |
78 54% | The Old Guard (2020) - Aug 18, 2020 |
25 9% | The 100 (2014) - Jan 19, 2020 |