kaonashi420

kaonashi420
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2021
Location: NICOSIA, Cyprus
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 92% Chungking Express (1994) - Rated 23 Aug 2021
87 65% The Grandmaster (2013) - Rated 23 Aug 2021
84 49% Sicario (2015) - Rated 23 Aug 2021
75 20% Ocean's Twelve (2004) - Rated 23 Aug 2021
90 79% WALL·E (2008) - Rated 23 Aug 2021
89 71% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 23 Aug 2021
90 79% Fallen Angels (1995) - Rated 23 Aug 2021
84 49% Ex Machina (2015) - Rated 23 Aug 2021
82 39% Downfall (2004) - Rated 23 Aug 2021
82 39% Moon (2009) - Rated 23 Aug 2021