karelmagic

karelmagic
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2012
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 81% The Campaign (2012) - Rated 22 Oct 2012
87 58% 21 Jump Street (2012) - Rated 17 Oct 2012
90 81% Wild Bill (2011) - Rated 17 Oct 2012
90 81% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 24 Sep 2012
88 61% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 24 Sep 2012
90 81% Batman Begins (2005) - Rated 07 Aug 2012
87 58% Gran Torino (2008) - Rated 07 Aug 2012
90 81% Shutter Island (2010) - Rated 07 Aug 2012
90 81% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 07 Aug 2012
89 64% Human Traffic (1999) - Rated 07 Aug 2012