Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
karimheiba89

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Jan 5, 2019

Location: Egypt

more Recent Ratings
Check out karimheiba89's...
55 29% La La Land (2016) - Jan 05, 2019
95 97% Avengers: Infinity War (2018) - Jan 05, 2019
50 17% The Notebook (2004) - Jan 05, 2019
70 67% Sherlock Holmes (2009) - Jan 05, 2019
70 67% Se7en (1995) - Jan 05, 2019
69 55% Man of Steel (2013) - Jan 05, 2019
85 91% What Women Want (2000) - Jan 05, 2019
60 41% Dumb and Dumber (1994) - Jan 05, 2019
78 85% The Lion King (1994) - Jan 05, 2019
25 2% Nocturnal Animals (2016) - Jan 05, 2019