karlblauer

Movie Buff - 171 Film Ratings
Member Since: May 11, 2020
Check out karlblauer's...
84 41% | The Vietnam War (2017) - May 12, 2020 |
84 41% | Dances with Wolves (1990) - May 12, 2020 |
60 8% | Six Days Seven Nights (1998) - May 12, 2020 |
74 21% | The Karate Kid (1984) - May 12, 2020 |
91 79% | Baby Driver (2017) - May 12, 2020 |
92 83% | Ant-Man (2015) - May 12, 2020 |
60 8% | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - May 12, 2020 |
74 21% | The Core (2003) - May 12, 2020 |
83 37% | Bad Santa (2003) - May 12, 2020 |
82 33% | Slumdog Millionaire (2008) - May 12, 2020 |